Říjen 8, 2016

Služby

KONZULTACE

Nebojte se zeptat. Zavolejte nebo napište. Společně projdeme to, co chcete změnit. Na základě této krátké úvodní konzultace navrhneme konkrétní řešení a postup.

Společně zjistíme a definujeme problémy a prostor ke zlepšení. Na základě podkladů od Vás (fotografie, materiály, dosavadní propagační aktivity apod.) zpracuji krátkou analýzu, shrnutí současného stavu, rámcový pohled na situaci v oboru, definuji prostor k vylepšení a konkrétní kroky, pomocí kterých zlepšíme vzhled vašeho obchodu nebo výlohy

 

MARKETING PRO VÁŠ OBCHOD

Trápíte s marketingem a nevíte, které komunikační nástroje použít? Jak efektivně oslovit zákazníky? Po důkladném seznámení s vaším oborem a danou situací navrhneme ideální marketingový a komunikační mix.

O vašem podnikání, obchodě a dosavadní strategii budu chtít vědět maximum informací. Na základě toho vám zpracuji novou komplexní strategii segmentu, který potřebujete zlepšit – komunikace směrem k zákazníkům, kampaň k otevření obchodu, získání nové cílové skupiny zákazníků apod. Vše bude přímo na míru vašemu obchodu, nebude tak utrácet za zbytečné a neefektivní prodejní nebo komunikační kanály. Marketing není jen o reklamě, ale o celkovém přístupu k vašim zákazníkům. Po dohodě můžeme připravit i propagační materiály – letáky, akční materiály nebo rovnou celý nový korporátní design 🙂

 

VÝLOHY A LAYOUT PRODEJNY

Kolemjdoucí zákazník má na rozpoznání nabídky ve vaší výloze zpravidla 2 vteřiny. Využijte je na maximum! A je jedno, jestli máte výlohu malou, velkou, takovou nebo makovou.

Zašlete mi fotografie, rozměry a popis vaší výlohy nebo obchodu. Přidejte informace o tom, jak jste dosud k výlohám přistupovali a co byste chtěli změnit. Nezapomeňte také na pár informací o tom, co prodáváte a kdo jsou vaši zákazníci. Na základě těchto informací vám připravím koncepční návrh vaší nové výlohy nebo rovnou i celé prodejny. V návrzích budou samozřejmě zohledněny vaše reálné možnosti týkající se aranžování, četnosti výměny nebo finančních možností na realizaci.

 

WORKSHOPY A KURZY

Pořádáme kurzy visual merchandisingu a workshopy ve vaší prodejně. Více na www.vevyloze.cz